Bilgisayar - İnternet, Yazılım

Windows Mobile Kullanan Mobil Cihazlar için iPhone Arayüzü – Winterface


VITO Technology Samsung Omnia i900 gibi Windows Mobile işletim sistemi kullanan mobil cihazlar için iPhone arayüzü sağlayan Winterface‘i geliştirmiş. Windows Mobile 5.0, 6.0, ve 6.1 yüklü tüm mobil cihazlarda kullanılabilen bu arayüz yazılımı mobil telefonlardaki tüm yazılım ve seçeneklere, görev yöneticisine ulaşımı sağlayor. Telefon defteri, SMS, pil durumu, bluetooth, kablosuz bağlantı vb. pekçok seçeneği Winterface üzerinden yürütmek mümkün. Winterface Samsung Omnia i900‘nın mevcut dokunmatik ekran arayüzünü tamamen değiştirerek iphone arayüzünü kullanıma sunuyor.

Winterface‘in en önemli artılarından biri ise, sadece uygulamalara birer kısayol içermiyor olması. Örneğin size kısa mesaj geldiyse kaç adet olduğunu, cevapsız çağrı adedini, pil şarj durumunu, vb. pekçok bilgiyi de ekrana taşıyor.

İndirme, Kurulum ve Kullanım

Winterface yazılımı ne yazıkki ücretli bir yazılım. Yazılımı kendi sitesinden 19.95 dolara satın alabilirsiniz. Deneme sürümünü ise buradan indirebilirsiniz. Yazılım CAB formatında geldiği için mobil cihazınıza aktarıp orada tek tık ile kurabilirsiniz. Daha sonra kullanım için yapmanız gereken birşey yok mobil cihazınız artık iPhone arayüzüne sahip…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s