Kitap

Kitap Cumhuriyeti – İzmir Fuarı’nda ve İnternette…


Cumhuriyet Kitapları ülkemiz yakın geçmişindeki ve günümüzdeki pekçok konuya ışık tutan çok değerleri eserlerin yer aldığı bir arşiv. Kitap Cumhuriyeti olarak ifade edilen Kitaplık, anı, inceleme, siyasi yazılar ve tarih alanındaki bu kitaplar dışında bilim, çocuk, deneme, dil, gezi, gülmece, karikatür, kişisel gelişim, öykü, roman, şiir ve tiyatro alanlardında da eserler içeriyor.

14. İzmir Kitap Fuarı’nda Cumhuriyet Kitapları’na %30 indirim ile sahip olmak mümkün; ayrıca web sitesi üzerinden yapılan siparişlerde de bu indirim söz konusu.

Ben 14. İzmir Kitap Fuarı’nda, Tarık Dursun K.’nın İzmir’i anlatan eseri Kaş Kaş Üstüne Taş Taş Üstüne – Kent Kültürü Üzerine Denemeler, Alev Coşkun’un titiz ve usta kaleminden Mustafa Kemal Paşa’nın Şam’dan geldiği 13  Kasım 1918’den Samsun’a hareket ettiği 16 Mayıs 1919′ a kadar İstanbul’da kaldığı altı ay içinde gün be gün yaptığı çalışmaları anlatan belgesel eseri Samsun’dan Önce Bilinmeyen 6 Ay ve yine Alev Coşkun’un Hasan Ali Yücel kitaplarını aldım. 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s