Bilgisayar - İnternet, Yazılım

Microsoft Office’in Gelişimine Destek Olacak Fikirleriniz Varsa


Microsoft Office‘in Twitter Sayfası‘nda bugün (11 Ağustos 2009) yer alan habere göre, Microsoft Office‘in yeni sürümü Office 2010 için kullanıcılarından fikir bekliyor. Her ne kadar Microsoft‘un yazılım geliştiricileri eski Office sürümlerindeki aksaklıkları ve boşlukları ve yeni sürümler için ihtiyaçları çok iyi bilseler de bu yazılımları doğrudan kullanan pekçok kullanıcının da istekleri olabileceğinden yola çıkmışlar.

Sizin de Office paketi ve bu pakette yer alan Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access ve OneNote yazılımları hakkında fikirleriniz varsa bu görüşlerinizi Make Office Better sitesinde paylaşarak yeni sürüm Office 2010‘un daha iyi bir yapıda yayınlanmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Ayrıca Make Office Better sitesinde görüşlerinizi paylaşmak hiç de zor değil. Şu ana kadar gönderilen fikirlere sitede aldıkları oy sırasında yer verilmiş. Siz de bu fikirleri paylaşıyorsanız Beni Ekle (+ me) düğmesine tıklayıp fikrinizi belirtebilirsiniz. Sahip olduğunuz görüş sitede yer almıyorsa (ki bunu en üstte yer alan arama kutusu yoluyla sınayabilirsiniz) Fikrinizi Ekleyin (Add Your Ideas) bağlantısı yoluyla yeni fikirlerinizi ekleyebilirsiniz. Tabii bu işlemler için siteye üye olmanız da gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s